تبلیغات
- - آنجا که فداکاری یک معلم کردستانی بار دیگر رخ نشان می‌دهد
-
پایگاه حجاب و عفاف شهرستان بیجار گروس پایگاه حجاب و عفاف شهرستان بیجار گروس پایگاه حجاب و عفاف شهرستان بیجار گروس پایگاه حجاب و عفاف شهرستان بیجار گروس پایگاه حجاب و عفاف شهرستان بیجار گروس
درباره وبلاگ


با عرض سلام و ادب ممنونم این وبلاگ را برای مطالعه انتخاب کرده اید. این وبلاگ در راستای آشنایی بیشتر با فرهنگ حجاب و عفاف و بی بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) برای کلیه علاقمندان و دوستداران اهل بیت علی الخصوص شهروندان بیجاری راه اندازی شده است. امیدوارم ساعات خوبی را با هم به کسب معارف فاطمی بپردازیم
از شما تقاضامندم لطف کنید و ما را با نظرات زیبای خودتون در این مسیر همراهی کنید

مدیر وبلاگ : رنجبران

××××××××××××××××
زهرا که عنایتش به دنیا برسد
باشد که به فریاد دل ما برسد
یا رب سببی ساز که در روز حساب
پرونده ما به دست زهرا برسد
××××××××××××××××
وقتی گدای فاطمه بودن برای ماست
احساس می كنم كه دو عالم گدای ماست

مدیر وبلاگ : اکبر رنجبران
نویسندگان
نظرسنجی
نظر شما در باره مطالب این وبلاگ چیست ؟

معلمی که الفبای جاودانه زیستن را به دانش آموزان خود می آموزدقصه، قصه درد است و رنج، اما این بار این قصه با فداکاری یک معلم بیجاری، با مقداری امیدواری نیز همراه شده است...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کردستان، امروز دیگر معلمان استان کردستان به واسطه فداکاری معلم مریوانی(محمدعلی محمدیان) نزد دیگر هموطنانمان و حتی مردم جهان به عنوانی معلمانی فداکار شناخته می شوند.

البته این مسئله پیشینه ای دیرینه در استان کردستان دارد و سال‌ها پیش نیز یک معلم کامیارانی به نام"ادهم مظفری" با بخشیدن جان خود، جان یکی از دانش آموزان خود را نجات داده بود تا فداکاری و از خودگذشتگی معلمان این سرزمین را برای همیشه در کتاب تاریخ جاودانه کند.

این بار نیز معلم دیگری از دیار گروس و بیجار کردستان، در این عرصه وارد میدان شده و بر این موضوع صحه گذاشته است...

ثریا مطهرنیا معلم 36 ساله بیجاری است که از دو سال پیش کار درمانی"سارا" دانش آموز بیمار خود را دنبال می کند و تاکنون بارها به عنوان همراه به تهران برای پیگیری کارهای درمانیش مراجعه کرده است.

پای صحبت‌های این معلم فداکار نشستیم و او از سارا و دیگر دانش آموزان بیمار بیجاری برایمان گفت و عنوان کرد: سارا دختر 9 ساله‌ای است که زمانی که نوزاد هفت- هشت ماهه‌ای بوده به دلیل یک سهل انگاری، دچار سوختگی شدیدی از ناحیه سر، صورت، گوش، بینی، چشم و... شده است.

وی ادامه می دهد: او تاکنون 16 بار مورد عمل‌های جراحی مختلفی قرار گرفته و به دلیل اینکه هزینه درمانش بسیار هنگفت و سرسام آور است، خانواده اش قادر به تامین این مخارج نیستند.

مطهرنیا از خاطرات سفرهای خود با سارا برایم توضیح می‌دهد، از روزهایی که پشت در اتاق عمل با چه دلهره‌ایی ساعت ها، دقیقه‌ها و ثانیه‌ها را سپری می‌کرد و خدا را به اهل بیت و ائمه معصوم قسم می‌داد که برای سارا اتفاق ناخوشایندی نیفتد...

این معلم بیجاری ادامه می‌دهد: در حال حاضر مشغول نوشتن کتاب خاطرات خود با سارا هستم؛ لحظاتی که در تهران برای کارهای درمانیش همراهش بودم و حتی سرپناهی نیز نداشتیم، برایم سراسر خاطره است...

وی افزود: سارا هفته آینده تحت عمل هفدهم خود قرار می‌گیرد، در صورتی که والدین او از تامین هزینه های درمانی عمل او عاجز هستند.

مطهرنیا عنوان می‌کند: امسال به این فکر افتادم که موسسه خیریه‌ای را راه‌اندازی کنم تا کودکان نیازمند و ایتام را تحت پوشش این موسسه قرار دهم، اسم موسسه را هم "مهرآفرین گروس" گذاشتم.

وی بیان می‌کند: تاکنون 24 کودک بیمار و نیازمند را شناسایی کرده ام که متاسفانه والدین آنها توان مالی لازم برای انجام مراحل درمانی آنها را ندارند...

این معلم فداکار درباره یک یک این کودکان برایم توضیح می‌دهد و می‌گوید: "آریا"، کودک پنج ساله‌ای است که به سرطان پوست مبتلا شده و خانواده‌ی نیازمند شش نفره‌اش هر لحظه شاهد زجر و درد جانفرسای او هستند و توانایی تأمین هزینه‌های هنگفت درمان او را ندارند.

"آنیتا" دختربچه‌ی هشت ساله‌ی زرنگ و بسیار باهوش، که تنها مریض "لوپوس" استان کردستان است، بیماری وی یک بیماری خونی بسیار نادر و هزینه‌بر است؛ شغل پدر آنیتا چوپانی می باشد و در حال حاضر در روستایی فاقد امکانات زندگی می‌کنند؛ داروهای مصرفی وی بسیار گرانقیمت است و اگر مصرف آنها قطع شود این دختربچه به شدت دچار آسیب‌های جبران ناپذیری می شود؛ پدر آنیتا با تمام تلاشی که انجام می‌دهد باز هم در ادامه ی مسیر درمان مستأصل است.

"مهران" پسربچه‌ی کلاس پنجم که به بیماری نادر "رشد نامتعارف انگشتانش" دچار شده و هزینه‌های بالای 40 میلیون تومان جراحی، آسایش را از خانواده مستضعف‌اش سلب کرده تا جایی که برای خرج و مخارجشان اقدام به دستفروشی کرده اند.

"زانیار" پسر بچه‌ی هشت ساله‌ای ساکن روستای چشمه منتش است که به شدت نارسائی کلیه دارد و والدینش از عهده مخارج سنگین آن بر نمی آیند؛ تاکنون 15 میلیون هزینه درمانش شده است.

"پوریا" دانش آموز سال اول دبیرستان، نوجوان کشتی‌گیر خبره و توانا که همه را متحیّر کرده، متأسفانه از سه سال پیش مبتلا به سرطان خون شده و در حال حاضر تحت شیمی درمانی است و پزشکان پیش بینی پیوند مغز استخوان را برای او کرده اند؛ خانواده اش نیازمند و فاقد مسکن هستند و به سختی از عهده امرار و معاش خود برمی آیند، با توجه به ریزش موهای پوریا برادر بزرگترش برای همدردی با او موهایش را تراشیده تا تسکینی برای آلام دردهای برادرش باشد.

"محمد یوسف" که امسال به کلاس سوم می رود و به بیماری سندروم دوشن مبتلا است، این بیماری حالت فلج شدگی اندام های بدن را دارد و درمان آن بسیار نادر است.

"ساناز" دختر بچه‌ی 9 ساله روستایی که به همراه خواهر کوچکترش چسبندگی روده دارند و به امید درمان مشکلات کلیه‌اش نشسته است تا بتواند از رنج برهد و با خیالی آسوده به درس و تحصیلش بپردازد؛ او تاکنون سه بار تحت عمل جراحی قرار گرفته است.

"زهرا" دانش آموز 12 ساله پایه ششم که به زیبایی طراحی و نقاشی می کند، نقاشی هایی که بیشتر سبقه مذهبی و یا دخترانی را که موهای زیبایی دارند را ترسیم می کند؛ دچار بیماری نادری است که هیچ موئی روی سرش نیست(دقیقاً مشکل ماهان، دانش آموز مریوانی)، پدرش به دلیل مشکل جسمی در پاهایش در ماه بیشتر از یکی دو روز توانایی کار کردن ندارد و از لحاظ روحی به شدت گوشه گیر و منزوی شده و منتظر هستند تا از طریق خیرین کمکی برای درمانش فراهم شود.

"محمد" و "کامران" دانش آموزان پایه پنجم ابتدایی که به علت کم شنوایی مادرزادی و نیازمند بودن خانواده، متأسفانه با مشکلات عدیده ای مواجه هستند.

"امیر حسین" که در خانواده‌ای روستایی زندگی می کند و والدینش به خاطر تأمین هزینه‌های درمان بیماری فرزندشان درمانده‌اند؛ با توجه به مشکلات جسمی پدر خانواده از لحاظ تأمین معاش در مضیقه هستند و باعث شده یکی از فرزندان دخترش را که بسیار زرنگ و شاگرد ممتاز هست از فرستادن به مدرسه منع کنند.

"ابوالفضل" یکی از کودکان بیمار، هفته پیش جان خود را از دست داد

این معلم فداکار بیجاری در ادامه صحبتهایش به "ابوالفضل" اشاره می کند که مشکل دفع اجابت مزاج داشت و متأسفانه هفته پیش به دلیل این بیماری جان خود را از دست داد...

وی ادامه می دهد: من چندین بار به نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، ارگان‌های دولتی، کمیته امداد امام خمینی(ره)، بهزیستی و سایر ارگان ها مراجعه کرده ام، اما متأسفانه کسی جوابگو نیست و تنها امید این عزیزان، خیریّن و افراد توانمند هستند.

مطهرنیا همچنین به وعده هایی که مسئولان استان کردستان به او داده اند اشاره می کند و می گوید: وعده های زیادی از جانب آنها داده شده اما متاسفانه تاکنون این وعده ها به تحقق نینجامیده است.

خوب که نگاه کنیم در گوشه و کنار شهر و روستاهای سرزمینمان از این دست کودکان و دانش آموزان باز هم پیدا می شود، فقط امیدوارم خیلی زودتر از اینکه خیلی دیر شود، فکری به حال این دانش آموزان شود تا آنها نیز به سرنوشت ابوالفضل که هفته پیش جان خود را از دست داد، دچار نشوند...

گزارش از ویدا باغبانی، خبرنگار ایسنای کردستان

نوع مطلب : اخبار، 
برچسب ها : معلمی که الفبای جاودانه زیستن را به دانش آموزان خود می آموزد، ثریا مطهرنیا معلم 36 ساله بیجاری، ثریا مطهرنیا،
لینک های مرتبط :
اکبر رنجبران
شنبه 28 تیر 1393
دوشنبه 31 تیر 1398 11:37 ق.ظ
Coping with L.A., near in a jiffy people ought to know one or more
individual who cover connected up and doing with a big
shot type of form of infamous. In truth a number of people are actually obtainable in attendance actively trying
to find fame link up, offering themselves bonus hearts for the modifying sessions of these bedmates (picture star, small screen celeb, simple fact…
affair).
شنبه 5 اسفند 1396 06:52 ق.ظ
هنگامی که یک نفر برای انجام کار مورد نظر خود را جستجو می کند، بنابراین او باید در دسترس باشد
این دقیقا همان چیزی است که در اینجا نگهداری می شود.
شنبه 14 مرداد 1396 02:30 ق.ظ
Excellent article. Keep writing such kind of info on your page.
Im really impressed by it.
Hey there, You have performed a great job.

I will certainly digg it and individually suggest to my friends.

I'm confident they'll be benefited from this web site.
جمعه 13 مرداد 1396 02:17 ب.ظ
I really love your site.. Excellent colors & theme. Did you build this web site yourself?

Please reply back as I'm planning to create my own blog and would love to know where you got this from or just what the theme is called.
Many thanks!
شنبه 7 مرداد 1396 10:44 ق.ظ
I every time used to read piece of writing in news papers but
now as I am a user of internet so from now I am using net
for posts, thanks to web.
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 07:41 ق.ظ
Your means of describing everything in this
article is genuinely fastidious, every one be capable of
effortlessly know it, Thanks a lot.
چهارشنبه 23 فروردین 1396 06:45 ق.ظ
Fantastic web site. Plenty of useful info here. I am sending it to
a few friends ans additionally sharing in delicious.
And obviously, thank you to your sweat!
سه شنبه 22 فروردین 1396 02:53 ب.ظ
Hello, the whole thing is going well here and ofcourse every one is sharing information, that's truly fine, keep up
writing.
سه شنبه 22 فروردین 1396 09:15 ق.ظ
This is a topic which is near to my heart... Best
wishes! Exactly where are your contact details though?
دوشنبه 21 فروردین 1396 11:48 ق.ظ
Magnificent goods from you, man. I have keep in mind your stuff
previous to and you're just too great. I really like what you've received
here, certainly like what you are saying and the best way through which you say it.
You're making it enjoyable and you still take care of to keep it wise.
I cant wait to read much more from you. This is actually a terrific site.
دوشنبه 7 تیر 1395 02:01 ب.ظ
سلام

وبلاگ خیلی زیبایی داری!

به منم سر بزن!

منتظرم!


دوشنبه 10 فروردین 1394 04:25 ق.ظ
سلام روز بخیر!

نوشته هات عالییییییه! حرف نداره!

منم یه وبلاگ ساختم سریال کره ای دوبله فارسی برای دانلود گذاشتم!

اگه خواستی بیا و ببین!

فعلا سریال های زیر آماده دانلود است :


1- افسانه جومونگ 2- سرزمین باد ها

3- افسانه دونگی 4- جواهری در قصر

5- سرزمین آهن 6- امپراطور دریا

7- تاجر پوسان


تمام سریال ها دوبله فارسی و کامل هستند!


اگر پیشنهاد و یا درخواست سریال داری توی نظرات برام بنویس


برای بهتر شدن وبلاگم به نظرت نیاز دارم!


حتما بیا!
یکشنبه 2 فروردین 1394 05:08 ب.ظ
سلام دوست عزیز! وبلاگت خیلی زیباست!

یک پیشنهاد عالی برای کسب در آمد از وبلاگت دارم.

سیستم کسب درآمد پاپ من -- ثبت شده در ستاد ساماندهی

نرخ هر آی پی = از 60 تا 150 ریال

پاپ آپ اول = 30 ریال و دومی 30 ریال

تسویه حساب منظم و هفتگی

ابتدا وارد سایت شوید و ثبت نام کنید

بعد از ثبت نام وبسایت خودتون رو ثبت کنید تا تایید بشه

بعد یک کد در قالب وبلاگتون قرار میدید

بعد به ازای هر بازدید کننده 60 تا 150 ریال دریافت میکنید

همین حالا ثبت نام کرده و شروع به کسب درآمد کنید!

پرداخت منظم و شمارش بالا از مزیت های سایت ماست

کافی است امتحان کنید!

مطمئنم خوشتون میاد و راضی خواهید بود!


منتظرما!
سه شنبه 12 اسفند 1393 10:41 ب.ظ
به دنبال درخواست عده زیادی از متقاضیان قیمت کتاب به 2000 تومان کاهش داده شد
فقط برای چند روز
فرصت را از دست ندهید
برای خرید به همین آدرس بروید
شنبه 11 بهمن 1393 02:34 ق.ظ
اگر سنتان زیر 18 سال میباشید خواهش میکنم این نظر رو نخونید.
کتاب آموزش مسائل جنسی و زناشویی برای اولین بار کاملا تصویری و عکسهای واقعی
این کتاب صد در صد مورد نیاز شماست چه مجرد و چه متاهل
فقط تا پایان اسفند 1393 با این قیمت استثنایی عرضه میشود.
این کتاب آموزشی مخصوص افراد بالای 18 سال بویژه زوج های جوان است.
از عواقب خودارضایی با خبرید؟
موثرترین راههای ترک ان را می دانید؟
آقایان ! از زود انزالی رنج می برید ؟
خانم ها ! همسرتان قادر به ارضا شما نیست ؟
از سایز آلت خود ناراضی هستید ؟
نظر خانم ها را در این مورد می دانید؟
میخواهید به همراه همسرتان ارگاسم طولانی و دلپذیر داشته باشید ؟
می خواهید لذت جنسی دو طرفه را تجربه کنید؟
جواب همه افراد مثبت است اما به علت حجب و حیا در خانواده ها اموزش این مسائل مهم به خوبی صورت نمیگیرد و به علت عدم اگاهی و در برخی موارد اگاهی های غیر علمی و ناقص بسیاری افراد قادر به لذت بردن ازاین عواطف و احساسات خدادادی نیستند و برعکس عامل سرخوردگی و نگرانی و تشویش و اختلال در زندگی روزمره شان نیز می شود.
این کتاب در سایر سایت های دیگر به قیمت های بالا به فروش میرود.
اما ما به دلیل اهمیت آن این کتاب را تنها با 5000 هزار تومان در اختیار شما قرار می دهیم.
برای دیدن فهرست مطالب و خرید این کتاب به وبلاگ ما مراجعه کنید.
با لینک کردن وبلاگ ما ، گامی مهم در حل مشکلات جنسی جوانان جامعه بردارید.
در صورت مسدودی وبلاگ به ما ایمیل بزنید.خرید این کتاب بسیار آسان است.

سه شنبه 16 دی 1393 11:18 ب.ظ
سلام
خیلی باحال بود مطالبت
با تبادل لینک موافقی؟
موافق بودی لینک کن بعد خبر بده لینکت کنم
جمعه 7 آذر 1393 12:46 ق.ظ
سلام از وبلاگتون دیدن کردیم
از شما رسما دعوت میکنیم تا در شبکه ما عضو شوید و مطالبتان را به اشتراک گذارید تا بقیه هم استفاده کنند
منتظر حضور شما دوست عزیز هستیم!

با تشکر
مدیریت شبکه اجتماعی فیس پلاک
سه شنبه 7 مرداد 1393 06:25 ب.ظ
سلام دوست عزیز!

وبلاگ خیلی زیبایی داری!

لطفا هر چه زودتر به منم سر بزن!

و برام نظر بذار که بدونم اومدی!

منتظرما!


یکشنبه 29 تیر 1393 03:59 ب.ظ
سلام آقای رنجبران...
واقعا دستتون درد نكنه برای این پستی كه گذاشتید...
دیار گروس باید به چنین معلمانی افتخار كند...
در این ماه مبارك ما را از دعای خیرتون بی نصیب نكنید.الماس دعا...
اکبر رنجبران سلام دوست عزیز . ممنون که سر زدین
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
به سایت ما خوش آمدید
کلیه حقوق این وبلاگ برای پایگاه اطلاع رسانی حجاب و عفاف شهرستان بیجار - محفوظ است